logo

WE ARE BELMONDO


Prohlédněte si náš klub

MAINSTAGE

Mainstage v Belmondu vám spolu s velkým tanečním parketem a dvěma bohatě zásobenými bary nabízí každé PONDĚLÍ, STŘEDU, PÁTEK a SOBOTU skvělou světelnou show, ten nejlepší zvuk a směsici hudebních stylů v podání top Djs nejen z České republiky nebo Slovenska. Ať už si sem dorazíte užít naše pravidelné resident nights nebo jiné speciální akce, slibujeme vám, že nebudete litovat.

SIDEBAR

Sidebar je naše sice menší, ale rozhodně neméně kvalitní stage, na které se střídají všichni naši rezidentní Djs! Jedná se o ideální místo pro milovníky urban music a dobrého pití, protože právě to jsme vám zde schopni zajistit v pravidelných přísunech, od večera až do brzkých ranních hodin.

GOLDENBAR

Goldenbar je naše další stage, ve které se na vás pravidelně těšíme každý týden v pátek. Disponuje vlastním barem a vzhledem k jeho umístění i ideálními podmínkami pro pořádání vašich soukromých akcí, ať už se jedná o firemní večírky, rozlučky se svobodou nebo třeba oslavy. O pronájmu se můžete blíže informovat zde (nejlíp asi proklik na kontaktní formulář?). Na akcích pro veřejnost je repertoár této stage složený z nestárnoucích klasik a výběru toho nejlepšího napříč všemi hudebními dekádami.

pondělí - středa - pátek - sobota